Bizden Haberler

 • İstanbul’un EgeYakası, çok avantajlı yeni ödeme planı ile Egeli yaşama davet ediyor
  Karşıyaka Rezidans, rezidanslar hakkında tüm bildiklerinizi değiştiriyor
  Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul tarafından İstanbul Atakent’te geliştirilen Karşıyaka Rezidans, rezidans anlayışını tümüyle değiştiriyor. Rezidanslardaki soğuk, kutu gibi odalar yerine, Egeli sıcak bir hava getiren Karşıyaka Rezidans, eksiksiz bir rezidans konforuyla birlikte “home office” olanağı da sunuyor.
 • İstanbul’un EgeYakası, çok avantajlı yeni ödeme planı ile Egeli yaşama davet ediyor
  İstanbul’un EgeYakası, çok avantajlı yeni ödeme planı ile Egeli yaşama davet ediyor
  Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, Ege yaşantısının huzurunu ve sıcaklığını geniş ve ferah evleriyle İstanbullulara sunuyor.
 • EgeYakası’nda lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor
  EgeYakası’nda lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor
  Sinpaş GYO’nun markası Eviya Gayrimenkul’ün, İstanbul Atakent’te yükselen butik projesi EgeYakası’nda lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı yoğun istek üzerine devam ediyor.
 • İstanbul’un Ege Yakası Kuruluyor
  İstanbul’un Ege Yakası Kuruluyor
  Özgün ve yenilikçi projeleriyle gayrimenkul sektörünün liderliğini üstlenen Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul, Ege’yi İstanbul’un Avrupa yakasına taşıyor.
 • Sinpaş GYO - Eviya Birleşme Duyurusu
   
 • Ege Boyu’nda örnek daire ziyaretçiyle buluştu. Sancaktepe’de bir Ege Evi!
  Ege Boyu’nda örnek daire ziyaretçiyle buluştu. Sancaktepe’de bir Ege Evi!
  Ege’nin benzersiz güzelliklerini İstanbul’a taşıyan Ege Boyu’nun örnek evi, İstanbulluları farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştırıyor. Benzersiz tasarımı ile fark yaratan dairede, ayrıcalıklı yaşam için her detay düşünüldü.
 • Eviya Gayrimenkul, Sinpaş GYO çatısı altında daha da güçleniyor.
  Eviya Gayrimenkul, Sinpaş GYO çatısı altında daha da güçleniyor.
  Türkiye'nin lider gayrimenkul şirketlerinden Sinpaş GYO iştiraki olarak kurulan ve ilk projesi Ege Boyu ile İstanbul'da Ege hayatı sunan Eviya Gayrimenkul, Sinpaş GYO ile birleşti.
Eviya web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları