Kalite Standartları

Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir.

EVİYA GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş. tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Binalarımız 2007 Deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir.

Binalarımız, şantiyede ve laboratuvarlarda, Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversitelerde yapılan testlerle kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir.

Yapıların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, radye temel, deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış taşıyıcı sistem ve TSE’ye uygun kalite güvence belgeli ve ayrıca şantiye ve laboratuvarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme olarak inşa edilmektedir.

Bu uygulamaların tamamı, TSE’ye uygun kalite güvence belgeli ve ayrıca şantiyede testleri yapılan BÇ III, BÇ IV betonarme çeliğinin kullanıldığı betonarme taşıyıcı sistem olarak gerçekleştirilmektedir.
Eviya web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları