Karşıyaka Rezidans, rezidanslar hakkında tüm bildiklerinizi değiştiriyorÇiçekli geniş balkonları, yaz-kış terası ve Ege Çarşı’sıyla bu Rezidans çok farklı
Karşıyaka Rezidans, rezidanslar hakkında tüm bildiklerinizi değiştiriyor


Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul tarafından İstanbul Atakent’te geliştirilen Karşıyaka Rezidans, rezidans anlayışını tümüyle değiştiriyor. Rezidanslardaki soğuk, kutu gibi odalar yerine, Egeli sıcak bir hava getiren Karşıyaka Rezidans, eksiksiz bir rezidans konforuyla birlikte “home office” olanağı da sunuyor. İstanbulluları yılın 365 günü Ege’ye taşıyan EgeYakası’na komşu Karşıyaka Rezidans’ta, 198 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 1.700 TL’den başlayan taksitlerle avantajlı ödeme koşulları da devam ediyor

İsteyene göl isteyene koru manzaralı yaşam
Eviya Gayrimenkul’ün büyük ilgi gören EgeYakası projesinin hemen yanında yükselmeye başlayan Karşıyaka Rezidans, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, oksijen deposu bölgede eşsiz bir manzara sunuyor. Rezidansın oda ve balkonları, bir yanda Küçükçekmece Gölü, diğer yanda EgePark ve Korupark’ı gören, yeşil ve maviye hakim bir manzaraya açılıyor.

Karşıyaka Rezidans’ta, yazları Göl Terası’nda barbekü başında, kışları Koru Terası’nda şömine başında keyifle vakit geçirilebilecek çatı terası da yer alıyor.

İstanbul’un Egeli Home Office’leri Karşıyaka Rezidans’ta
Karşıyaka Rezidans’ın önemli bir diğer özelliği de, satın alınan her bir dairenin hem konut hem de “home office” olarak kullanılmaya uygun olması ‘’Home office’’ olarak kullanımı projenin yatırım değerini de artırıyor.

Karşıyaka Rezidans’ın hemen altında yer alan Ege Çarşı, Ege sokaklarında alışveriş yapma hissini İstanbul’a taşırken, Ege’ye özgü doğal lezzetler sunan cafe ve restaurantlar ile kuru temizleme, kuaför gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alanlar da yer alıyor.

Rezidanslardaki tüm konforlu hizmetlerin sağlandığı Karşıyaka Rezidans’ta, sağlıklı ve dinç bir yaşamı tercih edenler için yüzme havuzu ve fitness center da yer alıyor.

Havalimanına sadece 10 dakikalık mesafede
Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta yer alan Karşıyaka Rezidans, TEM Avrupa Otoyolu’na sadece 2 kilometre mesafede konumlanıyor.

Bölgede yakında hizmete girecek olan Marmaray Halkalı Durağı, Ankara-İstanbul hızlı tren projesinin son durağı olacak. İstanbul-Ankara arası seyahatlerini 3 saatte yapmak isteyenler için avantaj sunan Karşıyaka Rezidans, avantajlı konumuyla dikkat çekiyor.

Şimdi alın %50’sini 2017’de ödeyin
Karşıyaka Rezidans, çok avantajlı ödeme seçenekleriyle de öne çıkıyor. 1+0, 1+1, 2+1 dubleks gibi farklı yaşam seçeneklerinin bulunduğu projede 174 daire yer alıyor. 198.000 TL’den başlayan fiyatlarla ve 1.700 TL’den başlayan taksitlerle avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Karşıkaya Rezidans’tan daire sahibi olmak isteyenler, ödemelerinin % 50’sini 30 ay sonra gerçekleştirme avantajından da yararlanabiliyor.

Eviya web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları