Ege Boyu’nda örnek daire ziyaretçiyle buluştu.
Sancaktepe’de bir Ege Evi!

Ege’nin benzersiz güzelliklerini İstanbul’a taşıyan Ege Boyu’nun örnek evi, İstanbulluları farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştırıyor. Benzersiz tasarımı ile fark yaratan dairede, ayrıcalıklı yaşam için her detay düşünüldü.

Ege’nin mimarisi ve peyzajından ilham alınarak tasarlanan Ege Boyu’nda 3+1 örnek daire, 2 çocuklu bir aile için en kullanışlı olacak şekilde tasarlandı. Daire, yoğun yaşam koşuşturması içerisinde fonksiyonel açıdan çok kullanışlı, bir o kadar da Ege konsepti ile bütünleşecek şekilde ege tarzının sıcaklığını özel tasarım detayları ile yansıtıyor.
Gerçek Alaçatı taşı duvarları süslüyor Yüksek tavanıyla farklılaşan Ege Boyu Evleri, mekanların birbirine geçişinde Ege tarzını her alana taşıyor. Duvarlarda kullanılan gerçek Alaçatı taşı zemindeki yekpare traverten görünümlü parke, tavandaki mavi boyalı gizli ışıklı latalar ve ferah bir girişi olan çalışma odasının camı katlanır mavi kapıları ile bütünleşiyor. Salon, giriş holü, koridor ve mutfak zemininde açık renk traverten görünümlü özel bir parke dikkat çekiyor. Koridor boyunca ve yatak odalarında kullanılan farklı iki dokuda yatay çizgili beyaz duvar kâğıdı ile duvarlarda da bütünlük sağlanıyor.

Ege meydanları İstanbul’da
Ege’nin mimarisi ve peyzajından ilham alınarak tasarlanan Ege Boyu’nda Ege’nin en güzel yöreleri İstanbul’a taşınıyor. Tüm proje ve meydanların etrafını dolaşan tam 1020 metre uzunluğunda bir bisiklet yolu bulunuyor. Alışılmış site yerleşim mantığının dışına çıkarak birbirini tekrar eden binalar yerine farklı blok tiplerinin farklı meydan ve sokaklarda toplandığı, insanın keşfetme duygusunu harekete geçirecek bir yerleşim ve doku oluşturuyor.

Alaçatı Meydanı, Foça Meydanı, Cunda Meydanı, Asos Meydanı, Bitez Meydanı ve Dalyan Meydanı’na sahip olan projede; içerisinde market, kuaföri kuru temizleme, terzi ve restoran olan Ege Çarşısı da yer alacak. Ege Boyu’nda spor aktiviteleri için ise tenis kortları, yürüyüş ve koşu yolları, fitness merkezi, welness / SPA, Türk hamamı-sauna, açık/kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, bisiklet yolu, yoga/pilates meydanı bulunuyor.
Eviya web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları